Сторона основи правильної п'ятикутної піраміди дорівнює 10 см а апофема піраміди - 7см. знайдіть

площу бічної поверхні піраміди. Будь ласка допоможіть.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедьяр Серикболсын.

Ответ:

175 см²

Пошаговое объяснение:

Площа бічної поверхні правильної піраміди дорівнює половині добутку периметра основи на апофему:

Sб= \frac{1}{2} * Р * m,

где Р - периметр основи,  m – апофема ( m = 7 см).

Р = 5*а, где а- сторона основи правильної п'ятикутної піраміди

Р = 5*10 = 50см

Sб= \frac{1}{2} * 50 * 7 = 175 см²