До якого числа потрібно додати 53, щоб отримати 128?


Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

х + 53 = 128

х = 128 - 53

х = 75

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Проверка: 75 + 53 = 128

                   128 = 128

Отвечает Топоровська Оля.

x + 53 = 128

x = 75