Додавання і віднімання дробів обисліть 3|4+5/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Савенкова Карина.

Ответ:

3/4+5/7=21/28+15/28=36/28=1 8/28

Пошаговое объяснение:

ровно 1 целая 8/28