два майстри виготовили 633 деталі один працював11 днів і виготовляв по 28 деталей. другий

виготовляв по 25 деталей скільки днів працював 2 працівник (если сможете напишите короткою умову если не знаете не нужно заране спасибо!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузовенко Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 робітник  11 днів по 28 дет.

2 робітник   ? днів  по 25 дет.

Разом виготовили - 633 дет.

Рішення:

11*28=308 деталей виготовив один майстер

633-308=325 деталей виготовив другий майстер

325: 25= 13 днів працював другий робітник

Отвечает Арнаут Ярослава.

Ответ:

1 - 11 дней по 28 деталей

2- по 25 деталей

Всего - 633 д.

Решение :

(633-28-11) : 25 = 13 д.

Ответ : 13 д.

Надеюсь помогла ;)