задание перша сторона прямокутника на 20 см більша за другу.Якщо більшу сторону зменшити у 3 рази,а

меншу сторону збільшити у 2 рази,то периметр нового прямокутника буде дорівнювати200см.Знайди сторони даного прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Анастасия.

Ответ:

90 см, 110 см

Пошаговое объяснение:

20+x+x=200

2x= 200 -20

2x= 180

x=90

20+x= 20+90=110