Один насос наповнює воду бак за 14хв другий за 28хв а третій за 42хв яка частина за 1 хв при

одночасній роботі трьох насосів? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Болдарь Алина.

Ответ:

7. 7/9

Пошаговое объяснение:

За 1 час 1 насос = 1/14

За 1 час 2 насос = 1/28

За 1 час 3 насос = 1/42

Все вместе за 1 час

\frac{1}{14} +\frac{1}{28} +\frac{1}{42} =\frac{6+3+2}{84}=\frac{11}{84}

получается за 84/11 = 7. 7/9