ОБЕРНЕНА ЗАДАЧА 4 робітники, працюючи з однаковою продуктивністю, за 3 год викопують 24м траншеіі.

Скільки метрів траншеіі викопає 1 робітник за 5 год роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Шарпило Вадик.

Ответ:

1)24:4=6(м)-викопує 1 робітник за 3 год

2)6:3=2(м)-викопує 1 робітник за 1 год

3)2*5=10(м)-викопає 1 робітник за 5 год