За свій робочий день робітник на заводі виготовив вдвічі більше деталей ніж його колега. Відомо що

разом вони виготовили 60 деталей. Скільки деталей виношував кожен робітник окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреевна Елена.

Ответ:

2x+x=60

3x=60

x=60:3

x=20

20×2=40 (д) 1 робітник

60-40=20 д 2 роьітник