133:(38x-95)=7Пж көмектесіндерш, бүгін менде тжб ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кушнеров Станислав.

Ответ:

х = 3

Объяснение:

133 ÷ (38х - 95) = 7

38х - 95 = 133 ÷ 7

38х - 95 = 19

38х = 19 + 95

38х = 114

х = 114 ÷ 38

х = 3