322. У малій коробці 4 іграшкові автівки, а у великій — В. Скількивсього автівок у 2 малих із

великих коробках?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновский Рома.

32 автівки

Пошаговое объяснение:

1) 4 • 2 = 8 (авт.) - у 2 малих коробках

2) 8 • 3 = 24 (авт.) - у 3 великих коробках

3) 8 + 24 = 32 (авт.)

Вираз:

4 • 2 + 8 • 3 = 8 + 24 = 32 (авт.)

Відповідь: 32 автівки