На крижині плавало 8 великих і малих білих ведмедів причому великих ведмедів було на 2 більше.

скільки великих ведмедів плавало на крижині. скільки малих ведмедів плавало на крижині

Ответы на вопрос

Отвечает Полухина Арина.
Нехай малих ведмедів було х, тоді великих було х+2. Оскільки ведмедів разом було 8
Маємо рівняння
х+х+2=8
2х=6
х=3
х+2=3+2
х+2=5
Відповідь: малих ведмедів було 3, а великих 5
Отвечает Самойлова Юля.
Х - кількість малих ведмедів
(х+2) - кількість великих ведмедів
Складаємо рівняння:
х+(х+2)=8
2х=8-2
2х=6
х=3 - кількість малих ведмедів
Знайдемо кількість великих:
3+2=5
Відповідь: 3 малих і 5 великих.