Із 24 кг журавлини отримали 6 л морсу. Скільки кілограмів журавлини потрібно взяти, щоб отримати 21

л морсу? A 96 кг;Б 84 кг;В 72 кг;Г 64 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизонов Артем.

Ответ:

Б 84

Пошаговое объяснение:

24 : 6 = 4(кг) - потрібно на 1л морсу

21 * 4 = 84(кг) - потрібно на 21л морсу

Отвечает Кулакова Лиза.

Ответ: Б) 84 кг журавлини потрібно взяти, щоб отримати 21 л морсу

Пошаговое объяснение:

24 кг  - 6 л

х кг   - 21 л

х=24*21:6

х= 84 кг