3. Із 21 кг журовини отримали 14 л морсу. Скільки кілограмів журавлини потрібно азати, щоб

отримати 90 л морсу? (1 бал) В135 кг; Б125 кг; В60 кг; Г30 кг. Помогите СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:

135 кг

Пошаговое объяснение:

21 кг = 14 л

х кг = 90 л


21/х = 14/90

14 * х = 90 * 21

14х = 1890

х = 1890 : 14

х = 135