три майстри за два дні поклали 54 упаковки тротуарної плитки скільки упаковок тротуарної плитки

може покласти один майстер за 10 днів​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Кирилл.

Пошаговое объяснение:

54:2:3=27:3=9 (уп) - кладе 1 майстер за 1 день

9×10=90 (уп) - може покласти 1 майстер за 10 днів

відповідь: 90 упаковок плитки