Срочно дам 35 баллов!! 5. Кути ДAC i MAC – суміжні, промінь АҚбісектриса кута ДАС, кут КАС у 4

рази менший відкута МАС. Знайдіть кути ДАСіМАС.​

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Андрей.

Відповідь: ДАС = 60, МАС = 120

Покрокове пояснення:

ДАК = КАС (АК- бісектриса)

ДАС = ДАК + КАС = 2КАС

МАС = 4КАС

ДАС + МАС = 180

2КАС + 4КАС = 180

6КАС = 180

КАС = 180 : 6

КАС = 30

ДАС = 2КАС = 2 * 30 = 60

МАС = 4КАС = 4 * 30 = 120

Отвечает Вайс Элла.
DAC -60
Mac - 120
Надеюсь помог