СРОЧНОООО!!!! ДАЮ 20 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!! Кути DEF і MEF – суміжні, промінь EK – бісектриса кута

DEF, кут KEF у 4 рази менший від кута MEF. Знайдіть кути DEF і MEF.

Ответы на вопрос

Отвечает Еремин Сергей.

Дано:<DEF і <MEF - суміжні

EK - бісектриса

< DEF - KEF -5

Знайти: DEF і MEF

Розв'язання:

Нехай одна сторона буде < KEF - x, тоді DEF - x, < MEF x+5

<DEF і MEF - суміжні =180 градусів

Сукладаємо рівняння:

1)x+x+x+5=180

3x+5=180

3x=180-5

3x=175

x=175:3

x=58,3

2) 2*58,3=116,6<DEF

3)58,3+4=62,3<MEF