1. Два автобуси виїхали назустріч один одному із двох пунктів, відстань між якими 840 км.

Швидкістьпершого 50 км/год, а швидкість другого 60 км/год.Перший проїхав 300 км і зустрів другого. На скількигодин другий автобус виїхав раніше першого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Дима.
50+60 скорость сближения
300:50=6
Первый автобус ехал 6 часов и встретил второго
60*6=360
300+360=660
840-660=180
180:60=3 часа