Знайти ділене , якщо неповна частка 6 , остача 8 , дільник 12 (користуючись формулою a=bq+r)


Ответы на вопрос

Отвечает Велиев Садиг.

а - делимое

b = 12 - делитель

q = 6 - неполное частное

r = 8 - остаток

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

а = 12 · 6 + 8

а = 72 + 8

а = 80

Проверка: 80 : 12 = 6 (ост. 8).