Ширина прямокутника дорівнює 6 см,що становить 6/19 його довжини. Знайдіть довжину прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Бакирова Сабина.

Ответ:

19 см

Пошаговое объяснение:

якщо ширина =6 см і це складає 9/19 від довжини, то довжина =6*19/6=144/6=19

Отвечает Бах Женя.

Ответ:

1) 6:6•19= 19(см) довжина

Відповідь : 19 см довжина прямокутника

Пошаговое объяснение: