киши шаршынын ени4м узындыгы 4м канша боуады. ал улкен шаршынын ени 10м узындыгы 8м пж

комектесинихдеошианша болады​

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Рома.

Ответ:

Кіші шаршы:

Периметрі:(4м+4м)×2=16м

Ауданы:4м×4м=16м квадрат

Үлкен шаршы:

Периметрі:(10м+8м)×2=36м

Ауданы:10м×8м=80м квадрат