киши шаршынын ени4м узындыгы 4м канша боуады. ал улкен шаршынын ени 10м узындыгы 8м пж

комектесинихдеоши​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Лёша.

Ответ:

Р=(4+4)×2=16

Р=(10+8)×2=36