Банк обіцяє своїм клієнтам річне зростання вкладів на 25,5%. Який прибуток може отримати за рік

людина, яка вклала на цих умовах: 2000 грн; 55000 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Чунчель Алена.

Ответ:

1) 410 грн.

2) 14025 грн.

Пошаговое объяснение:

2000 : 100 = 20 (грн) - 1% від суми.

20 · 25,5 = 410 грн.

55000 : 100 = 550 (грн) - 1% від суми.

550 · 25,5 = 14025 грн.

Відповідь:

1) 410 грн при вкладенні 2000 грн.

2) 14025 грн при вкладенні 55000 грн.