Обчисліть значення виразу найзручнішим способом: 1/4 + 2/5 + 3/4 + 3/5


Ответы на вопрос

Отвечает Полынская Аня.

Ответ:

1/4+2/5+3/4+3/5 = 2

Пошаговое объяснение:

спочатку додаємо 1/4 + 3/4 = це буде 4/4 поділяємо цілу частину це буде 1 потім додаємо 2/5 + 3/5 = 5/5 знову поділяємо цілу частину буде 1 і в кінці 1 + 1 = 2