ШИРИНА ПРЯМОКУТНОГО ПАРАЛЛЕЛЕПИПЕДА ДОРІВНЮЄ 10 2/3 СМ ЙОГО ДОВЖИНА В 1 7/8 РАЗА БІЛЬША ЗА ШИРИНУ ,

А ВИСОТА СТАНОВИТЬ 15℅ ДОВЖИНИ. ОБЧИСЛІТЬ ОБ'ЄМ ПАРАЛЕЛЕПІПЕДА.

Ответы на вопрос

Отвечает Майский Женя.

Ответ:

640 см³

Пошаговое объяснение:

10 2/3 = 32/3 см - ширина паралелепіпеда

1 7/8 = 15/8

32/3 * 15/8= 20 (см) довжина паралелепіпеда

0,15*20=3 (см) висота паралелепіпеда

32/3 * 20 * 3 = 640 (см³) об"єм паралелепіпеда