Розв'яжи рівняння та виконай перевірку. х*4=8 х*6=12 х*9=69 5*х=40 7*х=49 4*х=16. 6*х=36 х*8=48​


Ответы на вопрос

Отвечает Сокур Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х*4=8

х= 8/4

х=2

Проверка

2*4=8

8=8

х*6=12

х= 12/6

х=2

Проверка

2*6=12

12=12

х*9=69

х= 69/9

х= 7 6/9

х= 7 2/3

Проверка

7 2/3*9=69

23/3*9= 69

69= 69

5*х=40

х= 40/5

х=8

5*8=40

40=40

7*х=49

х= 49/7

х=7

Проверка

7*7=49

49=49

4*х=16.

х=16/4

х=4

Проверка

4*4=16

16=16

6*х=36

х=36/6

х=6

Проверка

6*6=36

36=36

х*8=48

х=48/8

х=6

Проверка

6*8=48

48=48