Площа прямокутника дорівнює 45 кв.см, що становить 9/2 ширини. Знайдіть довжину прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Дивущак Екатерина.

S = a · b = 45 см² - площадь прямоугольника

а = 45 : 9/2 = 45 · 2/9 = 5 · 2 = 10 см - ширина

b = 45 : 10 = 4,5 см - длина

Вiдповiдь: 4,5 см - довжина прямокутника.