Одна сторона трикутника в два рази більша за другу, а третя сторона на 2 см більша за другу. Знайти

найменшу сторону трикутника, якщо його периметр дорівнює 22см.

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.

P=a+b+c

Нехай: А=2х В=х+2.

(x+2)+2x+x=22

4x+2=22

4x=20

x=5

Отже, А=10см В=7см С=5см

Тоді, сторона С найменша, С<В<А = 5<7<10

Найменша сторона: С