Навколо кола описано рівнобічну трапецію периметр якої=20см.Знайдіть довжину бічної сторони

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

У трапеціїї  АВСD має виконуватися рівність АВ + СD = BC + AD, так як вона є чотирикутником. Сума бічних сторін дорівнює половині периметра, тоді маємо АВ + СD = 20: 2 = 10 см. Якщо  трапеція рівнобічнана, то довжина бічної сторони трапеції​

АВ = CD = 10/2 = 5 см