Якщо до деякого натурального числа дода- ти його четверту частину, то сума буде більшою за 20.

Якщо від даного числа віднятийого половину, то різниця буде меншоювід 15.1) Складіть систему нерівностей для визна-чення даного числа, позначивши його че-рез п.2) Розв'яжіть систему нерівностей.3) Скільки існує чисел, які задовольняютьумову задачі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Алёна.

1/4 = 25/100 = 0,25 - четверть числа

1/2 = 5/10 = 0,5 - половина числа

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

{n + 0,25n > 20

{n - 0,5n < 15

- - - - - - - - - - - -

{1,25n > 20

{0,5n < 15

- - - - - - - - - - - -

{n > 20 : 1,25

{n < 15 : 0,5

- - - - - - - - - - - -

{n > 16

{n < 30

- - - - - - - - - - - -

16 < n < 30

Ответ: n = {17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29} - тринадцать чисел.