З двох міст одночасно назустріч один одному вирушили два потяги. Швидкість одного з них - 64

км/год, а другого - в 1 1/3 раза менше. Якою буде відстань між потягами через 1 1/10 год після початку руху, якщо відстань між містами 207 км помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудович Иван.

А ------------------------------------- 207 км ------------------------------------ В

-----> 64 км/ч                         t = 1 1/10 ч                                ? <-----

1) 64 : 1 1/3 = 64 : 4/3 = 64 · 3/4 = 16 · 3 = 48 км/ч - скорость другого поезда;

2) 64 + 48 = 112 км/ч - скорость сближения;

3) 112 · 1 1/10 = 112 · 1,1 = 123,2 км - проедут вместе за 1 1/10 ч;

4) 207 - 123,2 = 83,8 км - расстояние между поездами через 1 1/10 ч.

Вiдповiдь: 83 км 800 м - відстань між потягами через 1 1/10 год після початку руху.