Середній вік усіх 10 дітей, що відвідуючи спортивну секцію доівнює 12, а середній вік учасників

секції разом із тренером 14. Скільки років тренеру? А)34 Б)36 В)40 Г)42

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Миша.

Ответ:

А) 34

Пошаговое объяснение:

(12*10+х)/11=14

(120+х)/11=14

120+х=154

х=154-120

х=34