Обчислити 5 сьомих плюс 3 чотирнадцятих минус 1 чотирнадцята


Ответы на вопрос

Отвечает Грищенко Никита.

Ответ:

6/7

Пошаговое объяснение:

5/7+3/14-1/14=10/14+3/14-1/14=12/14=6/7

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Ответ:

5/8+3/14-1/14=43/56=0.7678571428571429

5/7+3/14-1/14=6/7=0.7295918367346939