ПОМОГИТЕ СРОЧНО !!!!Знайти висоту трикутника АВС, проведену до сторони АВ, якщо АВ=9 см, ВС=12 см,

АС=15 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Эктова Алиса.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

Висота СН ділить сторону АВ на АН=9-x і НВ=x. За теоремою Піфагора СН^2=12^2-x^2=15^2-(9-x)^2. x=0, звідси слідує, що висота дорівнює стороні ВС.

Відповідь: 12 см.