Обсяг роботи, яку виконали три майстри, виражено відношенням 2 : 3:4 відповідно. За роботу

заплатили з 600 грн. Як майстрам слідрозподілити між собою ці гроші?​

Ответы на вопрос

Отвечает Даулетхан Аружан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 мастер - 2х

2 мастер - 3х

3 мастер - 4х

2х + 3х + 4х = 600

9х = 600

х = 600/9

х = 66 6/9

х = 66 2/3

1 мастер (2х) = 2 * 66 2/3 = 2 * 200/3 = 400/3 = 133 1/3 - гривен

2 мастер (3х) = 3 * 66 2/3 = 3 * 200/3 = 600/3 = 200 гривен

3 мастер (4х) = 4 * 66 2/3 = 4 * 200/3 = 800/3 = 266 2/3 гривны

133 1/3 + 200 + 266 2/3 = 599 3/3 = 600