Розвяжи задачу.Двi художницi розписали 320 сувенiрiв.Перша розписувала 4 днi по 30 сувенiрiв

щодня.Скiльки сувенiрiв за день розписувала друга художниця,якщо вона працювала 5 днiв.

Ответы на вопрос

Отвечает Кусайн Биржан.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

1) 4*30=120 2) 320-120=200 3) 200:5=40.

Отвечает Кострова Луиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4*30=120 сувенірів розписала перша

320-120=200 сувенірів розписала друга

200:5=40 сувенiрiв за день розписувала друга художниця