№687. у хлопчика було 11гр.70к.на (дробь 5,6) усiх грошей вiн купив 3 книжки за однаковою

цiною,скiльки коштую одна книжка?   №686.довжина сабини 100м,ширiна на 60м-меньша.(дробь3,8)площi сабини займають будiвлi двiр i сад,а решту-город.Яку площу займаэ город?   №601.за 7 днiв работи 2 оператори набрали на компьютерi 294 сторiнки тексту,щодня оби два оператори набрали однакову кiлькiсь сторiнок.скiльки сторiнок набире один оператор за 6 днiв?    

Ответы на вопрос

Отвечает Тимонина Снежана.

1. 1) 5/6 от 11гр 70 коп

11,7/6*5=9,75 - 9 грн 75 коп. истратил на книжки

2) 9,75/3= 3,25 - 3 грн 25 коп стоит 1 книжка

 

2. 1) 100*(100-60)=100*40=4000 м2 площа садиби

    2) 1(вся садиба)-3/8- 5/8 занимает огород

    3)  4000/8*5= 2500 м2 занимает огород

 

3. 1)294/7/2=21 стор набирает 1 оператор за 1 день

   .2) 21*6=126 стор наберет 1 оператор за 6 дней.