Дочці 8 років, це на 25 років менше, ніж її мамі. Батько на 5 років старший від мами. На скільки

років дочка молодша за батька?

Ответы на вопрос

Отвечает Балашов Михаил.

Ответ:

на  30 лет

Пошаговое объяснение:

Будем просто считать по порядку.

"8 років, це на 25 років менше, ніж її мамі", т.е. маме 25+8= 33 года;

"Батько на 5 років старший від мами", т.е. отцу 33+5 = 38 лет.

Тогда "дочка молодша за батька" на 38-8 = 30 лет.

ответ

дочка молодша за батька на 30 років