У мишка є 3коробки олівців ,по 6 олівців у кожній коробці,а в стаканчику -9олівців.скільки всього

олівців у мишка?условие как оформить?

Ответы на вопрос

Отвечает Горшанов Данил.

Ответ: всього 27 олівців

Пошаговое объяснение: 1. 3*6=18 (олівців всього в 3х коробках)

2. 18 + 9 = 27 (всього олівців)

Отвечает Абрамова Даша.
9+3*6=9+18=27 олівців разом вийде