Миколі на придбання n зошитів по 3 грн за кожен, не вистачило 7 грн. Склади формулу для обчислення

кількості грошей k, які були в Миколи під час купівлі зошитів, та знайди значення k, якщо n=8.

Ответы на вопрос

Отвечает Кащенко Максим.

Ответ:

17

Пошаговое объяснение:

k = n*3-7

якщо n= 8, то k= 8*3-7=24-7= 17

k= 17