9. Учень придбав 7 зошитів по b грн. 9 за кожен, після чого в нього залиши- лося 37 грн. Склади

формулу для обчислення кількості грошей х, які були в учня перед купівлею зошитів, та знайди значення х якщо b = 3 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Pushkar Dima.

Відповідь:1) 7×9=63(грн) -він потрапив на зошити

2) 63+37=100(грн ) було в учня

Покрокове пояснення: