бир бумада 186 ою орнек ал екіншісінде одан 75-і артык ою орнек бар. екі бумада барлыгы канша ою

орнек бар?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крайнева Маша.

Ответ:

Берілгені:

1 бумада-186 ою өрнек

2 бумада-?75 ке артық

Барлығы-?

Шешуі:

186+75=261(2 бума)

261+186=447(барлығы)

Жауабы:екі бумада барлығы447 ою өрнек бар.