Відстань між двома містами 350 км. автомобіль проїхав 5/14 відстані Скільки км. проїхав автомобіль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Алексей.

Автомобіль проїхав 5/14 з 350 км:

350*(5/14)=(350/14)*5=25*5=125

Відповідь: автомобіль проїхав 125 км.

Отвечает Верховников Ванёк.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

350 * 5/14= 125 км проїхав автомобіль