Відстань між двома містами 350 км. Автомобіль проїхав 14 5 відстані. Скільки кілометрів проїхав

автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Могилевский Андрей.

Ответ:

350×5/14=25×5=125км

Пошаговое объяснение:

Відповідь:125км проїхав автомобіль