Відстань між двома містами 350 км автомобіль проїхав 5/14 відстань скільки кілометрів проїхав

автомобіль. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Тронин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

350 *5 / 14 = 1750/14 = 125 км