У першому ящику 16 не яблук ,що становить 4/5 маси яблук ,які знаходяться у третьому ящику .Скільки

кілограмів яблук у трьох ящиках разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Васютенко Роман.

Ответ:

1) 16 : 4/5 = (16•5)/4 = 20 (кг) - у другому ящику;

2) 16 : 8/9 = (16•9)/8 = 18 (кг) - у третьому ящику;

3) 16 + 20 + 18 = 54 (кг) - у трьох ящиках разом.

Відповідь. 54 кг.