На другому складі було в 11 разів більше картоплі ніж на першому а на першому у 14 разів більше ніж

на третьому. Скільки всього картоплі було на трьох складах якщо на третьому було 64 кг картоплі. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазариди Кирилл.

3-й склад - х кг

1-й склад - 14х кг

2-й склад - 11 · 14х = 154х кг

х + 14х + 154х = 169х кг - на трёх складах вместе

Если х = 64

169 · 64 = 10 816 кг - столько картофеля было на трёх складах

Ответ: 10 т 8 ц 16 кг картофеля.