один кран наповнює бак за 36хв, а другий за 24хв. за скільки хв обидва крани наповнять бак працюючи

разом

Ответы на вопрос

Отвечает Арнюдаева Юлия.

Ответ: 14,4 хв

Пошаговое объяснение:

Продуктивність першого крана дорівнює 1/36 бака в хвилину, а

продуктивність другого крана дорівнює 1/24 бака в хвилину

знайдемо їх спільну продуктивність

1/36+1/24= (2+3)/72=5/72 бака в хвилину.

за 14,4 хвилини   обидва крани наповнять бак працюючи разом