Подайте дріб у вигляді десяткового дробу та округліть його до сотих: 1) 9/112) 21/1253) 13/404)

15/32ПОЖАЛУЙСТА СКОРЕЕ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Сережа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9/11=0.813

21/125=0.168

13/40=0.325

15/32=0.468