Розв'язати задачу. Від задуманого числа відняти 18, цю різницю помножити на 3, до отриманого

добутку додати 15. Після цього отримати 18. Яке число задумали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Терентьев Максим.

Ответ:

17

Пошаговое объяснение:

(x-18)×3+15=18

3x-54+15=18

3x= 18+54-15

3x=51

x=51:3

x= 17

Отвечает Шабанян Лаура.
X=19
Возьмём задуманное число как x
Тогда: (x+18):3+15=18
3x-54+15=18
3x-39=18
3x=57
x=19