СРОЧНО. довжини сторін трикутника пропорційні числам 4,5 і 8.Знайди різницю більшої і меншої сторін

цього трикутника, якщо його периметр дорівнює 68 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Иван.

Ответ:

16(см)

Пошаговое объяснение:

Нехай к/п=х, тоді сторони дорівнюють 8х, 5х і 4х. Їх Р=68 см, то:

17х=68, х=4.

Отже, к/п=4, то 8•4-4•4=32-16=16(см)